Заступниця очільника МВС також розповіла про законодавчі ініціативи
Основні напрямки співробітництва визначили під час зустрічі заступниці Міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко з Директором регіонального офісу Фонду ООН в галузі народонаселення в країнах Східної Європи та Центральної Азії Флоренс Бауер.
Про це повідомляє в телеграмі МВС України.
Серед основних напрямків:
- Нарощення спроможностей підрозділів Нацполіції, які працюють над протидією домашньому та гендерно зумовленому насильству в Україні.
- Підвищення кваліфікації працівників Національної поліції України та операторів диспетчерських служб «Служба 112» та «102», які приймають виклики постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства.
- Посилення експертної підтримки для впровадження законодавчих змін.
- Окремим вектором співпраці буде робота з ветеранами та членами їхніх сімей.
Також обговорили реалізацію проєкту «Підтримка поліції для створення ефективної моделі реагування на домашнє та гендерно зумовлене насильство в умовах війни і на перехідний період».
Заступниця очільника МВС також розповіла про законодавчі ініціативи, які стосуються адаптації законів до вимог Стамбульської конвенції та впровадження електронних засобів контролю за кривдниками.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ