Слухай онлайн
Спорт

Мирослав Хом’як нагородив кращі футзальні команди зимового сезону

Асоціація футзалу Львівщини провела урочисту церемонію нагородження кращих футзальних команд зимового сезону.

Урочисте нагородження відбулося у понеділок, 24 серпня, на спортивному майданчику ліцею імені Пулюя одразу після завершення товариського турніру Independence Cup, переможцем якого стала команда in.IT.

Участь у церемонії нагородження та підсумкам зимового сезону взяли президент АФЛ Мирослав Хом’як, віцепрезиденти АФЛ Андрій Тодощук та Володимир Фелишин, заступник голови ЛАФ Ярослав Грисьо, виконуваач обов’язків начальника відділу фізичної культури та спорту управління фізичної культури та спорту ОДА Оля Козій, начальник відділу спорту вищих досягнень Управління спорту ЛМР Віра Передерій, виконавчий директор АФЛ Олена Верещинська та генеральний менеджер АФЛ Богдан Мельник.

Під час вітального слова президент АФЛ Мирослав Хом’як привітав усіх з Днем Незалежності та зауважив, що зимовий сезон, особливо у Гранд-лізі, був дуже цікавим та непередбачуваним, навіть не незважаючи на те, що один тур чемпіонату команди не дограли через початок карантину. Також Мирослав Хом’як додав, що кращі команди Гранд ліги зимового сезону матимуть можливість спробувати свої сили у відбірковому етапі АФЛУ, який відбудеться 17-19 вересня у Луцьку.

Що цікаво, переможець Гранд ліги Львівщини зимового сезону «Бастіон», окрім Кубка та медалей, від Асоціації футзалу Львівщини отримав сертифікат на придбання нової ігрової форми. Після завершення церемонії нагородження Асоціація футзалу Львівщини також усіх приємно здивувала святковим козацьким кулішем.

Індивідуальні нагороди:

Гранд ліга

Найкращий воротар – Антон Денчук (Галицька Здоба)

Найкращий гравець – Орест Патько (CoreValue)

Найкращий асистент – Віталій Багряк (Бастіон)

Найкращий бомбардир – Віталій Багряк (Бастіон)

Найкращий тренер – Євген Москвін (CoreValue)

Найкращий гравець першого кола – Володимир Гриник (Бастіон)

Друга ліга

Найкращий воротар – Юрій Галицький (Спільнота)

Найкращий бомбардик – Назар Гришко (Карпати Кам’янка-Бузька)

Найкращий гравець – Степан Слобода (Спільнота)

GOLD Бізнес ліга

Найкращий воротар - Юрій П’ятковський (Клуб Лева)

Найкращий бомбардир – Олег Калуцький (NG Metal 2)

Найкращий гравець - Богдан Хомченко (Ніка Друк)

Гранд ліга

1.Бастіон (чемпіон)

2.CoreValue

3. NG Metal

Друга ліга

1. Молокія (чемпіон)

2.Карпати (Кам’янка-Бузька)

3.Скала (Вільховець)

Gold Бізнес ліга

1.Меркурій (чемпіон)

2.Клуб Лева

3.NG Metal - 2

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ