Слухай онлайн
Cуспільство

Митрополит Епіфаній привітав студентів з їхнім святом

17 листопада у Міжнародний день студентів Митрополит Епіфаній написав звернення до студентської молоді.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Дорогі студенти! Сьогодні, у ваш міжнародний День, у свято молодості та надій, великих можливостей та доленосних рішень, вітаю всіх вас. Студентство – це справді особливий період у житті кожної людини. Це той сприятливий час, коли ми можемо віднайти своє покликання на цій землі, усвідомити цінність свого щоденного внеску у життя родини, країни та цілого світу. А також і в життя Церкви! Тож бажаю усім студентам сміливості у прийнятті своєї місії, долучатися до праці задля змін на краще.

Бо без перебільшення – Господь покликав кожного з вас до визначних справ та звершень. Ви наділені унікальними талантами, а головне – свободою у виборі, як ці здібності розвивати. Так, сучасний світ сповнений непередбачуваностей та викликів: тисячі професій зникають, на їхньому місці з’являються все нові, щодня доводиться вчитись новому та постійно розвиватись. У буденній метушні, конкуренції у кар’єрному розвиткові, важливо пам’ятати про те, що справді робить вас щасливими, про цінності, які непідвладні часові та різноманітним зрушенням.

У такій бурхливій круговерті важлива порада, міцне плече справжніх друзів. Однак найкращим порадником та помічником, безкорисно люблячим і відданим, для всіх нас - і для кожного з вас зокрема – є Господь Бог. Будьте певні: хто йде за Христом, хто довіряє Йому сокровенне, – той досягає благословенної мети – істинної свободи та справжнього щастя, які ніколи не залишать, якщо їх впустити у своє життя.

Тому не бійтеся мріяти і довіряти заповітне Богові, просити у Нього сил та наснаги для реалізації своїх цілей. Будьте посланцями добра та любові, адже це завжди було і буде важливим і необхідним, незважаючи ні на що. Будьте щасливими та даруйте радість тим, хто вас оточує. Запалюйте своєю жагою до знань, покликом мрії тих, хто ще перебуває у пошуках. Нехай відвага творити добро ніколи не покидає ваших сердець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ