Слухай онлайн
Cуспільство

На час холодів у Львові діє Пункт денного обігріву бездомних

У зв’язку із прогнозованим зниженням температури, актуальним постає питання забезпечення якісними соціальними послугами львівських безхатченків, повідомила прес-служб Львівської міської ради.

Так, вже кілька років у Львові функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних, який є бюджетною установою ЛМР і підпорядкований управлінню соціального захисту Львівської міської ради. На сьогоднішній день в приміщенні Центру діє Пункт денного обігріву бездомних. Окрім цього, ще один пункт обігріву розміщено в центральній частині міста, у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних (вул. Кирилівська, 3а), переночувати та отримати теплий чай. Зазвичай, бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщенні Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх. З настанням холодів безхатченки можуть безперешкодно тут зігрітись. Окрім обігріву, вони мають можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. Окрім цього, ще один пункт, де можна погрітись у холоди, розташований в центральній частині міста – в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вул. Тихій, 5.Тут пункт обігріву відкривається із зниженням температури нижче 10 градусів морозу. Щодня тут працює двоє працівників Центру», - наголосила начальник управління соціального захисту Наталія Демкович.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці, зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, тел.: 2331479, 2331049.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ