Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

На Чернігівщині окупанти викрадають мешканців, - ОВА

Російські окупанти на Чернігівщині вдаються до викрадень та незаконного утримання жителів.Російські окупанти на Чернігівщині вдаються до викрадень та незаконного утримання жителів, - повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.
  • Учора у с. Андріївка Михайло-Коцюбинської громади росіяни затримали старосту. Також затримали місцеву депутатку, директорку школи.
  • Окупанти також затримали старосту с. Грем’яч Новгород-Сіверської громади та, за даними місцевих жителів, вивезли військовою технікою на територію російської федерації.
  • У с. Нова Басань однойменної громади повідомляли про викрадення 2 представників місцевого самоврядування.

Вся ця інформація перевіряється.

Просимо жителів області, які володіють інформацією про такі випадки, негайно повідомляти голів своїх громад або ж представників районних військових адміністрацій.

Нагадуємо: якщо ви стали свідком злочину, який вчинили окупанти, намагайтесь зафіксувати якнайбільше інформації про нього та за першої нагоди передайте її компетентним органам.

Для спрощення інформування діють чатботи:

  • War Crime Bot — надсилайте докази порушень міжнародного гуманітарного права, прав людини та злочинів рф: https://t.me/war_crime_bot
  • TRIBUNAL UA — надсилайте фото- та відеодокази вбивства, насильства, пограбування цивільних чи військових окупантами: https://t.me/tribunal_ua_bot
  • SaveEcoBot — повідомляйте про злочини проти довкілля, які здійснюють російські війська на території України: https://t.me/SaveEcoBot
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ