Слухай онлайн

На кордоні з Молдовою створений гвардійський підрозділ

На кордоні з Молдовою створений гвардійський підрозділ. Фото: ДПСУ
На кордоні з Молдовою створений гвардійський підрозділ. Фото: ДПСУ
На кордоні з Молдовою створений гвардійський підрозділ. Фото: ДПСУ
На кордоні з Молдовою створений гвардійський підрозділ. Фото: ДПСУ
1/2
Нацгвардійці зміцнили державний кордон з Придністров’ям та Республікою Молдова. Про це повідомили у Facebook-спільноті "Західне територіальне управління Національної гвардії України".

У Вінницькій області створили новий підрозділ військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання. Стрілецька рота розташувалась у прикордонному селищі Пороги.

У цій казармі ще блищить підлога та пахне фарба. Нацгвардійці лише починають тут обживатися. Це будівля колишньої сільської школи, яка стояла пусткою два роки. 
ʺСтворення нового підрозділу – це визначна подія для нашої військової частини. Можу з впевненістю сказати, що гвардійці гідно будуть виконувати свої обов’язкиʺ, - зазначив командир військової частини 3008 Національної України Західного оперативно-територіального об’єднання полковник Джула Володимир.
Колись гаряча точка - Придністров'я - потенційно і досі несе загрозу, бо ще з 90-х років там зосереджений контингент російської армії. Щоб уникнути несподіванок і подальшої ескалації тероризму на півдні України, цю територію вирішили посилити нацгвардійцями, - це значно посилить і ущільнити охорону цього напрямку кордону - зазначив очільник області. Валерій Коровій особисто приїхав на відкриття новоствореного підрозділу.

ʺП’ять років тому ось тут була досить непроста ситуація: поруч невизнана Республіка Придністров’я, на кордоні потрібно було вживати комплекс заходів, в першу чергу, щоб гарантувати безпеку громадян. Мені дуже приємно, що реалізуються ті домовленості, які були досягнуті з командуванням Національної гвардії України, і на сьогоднішній день гвардійська рота знаходиться у місті Ямполі. Це дуже важлива подія, тому що взаємодія силових структур та відомств на цій території має надзвичайно важливе значення. Ми проводили ряд комплексних навчань по взаємодії Могилів-Подільського прикордонного загону, силами і засобами Служби безпеки, Нацгвардії, зокрема підрозділів військових частин 3008 і 3028 Західного ОТО, яке однозначно засвідчило необхідність підсилення наших можливостей на цій території і знову ж таки для гарантування безпеки нашим громадянамʺ - підкреслив очільник Вінниччини.

Підрозділ розташувався у приміщенні колишньої школи. Навчальний заклад закрили два роки тому, бо в селі зменшилася кількість школярів. Гвардійці заїхали до будівлі після ремонту.

Керівники області та району оглянули виставку зброї та екіпірування стрілецької роти, які будуть використовуватись під час несення служби, та приміщення, в яких облаштувався новостворений підрозділ. Після урочистого шикування, військовий капелан благословив гвардійців на гідну службу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");