Слухай онлайн
Cуспільство

На Київщині триває Всеукраїнський форум "Крим очима молоді"

Як повідомили у прес-службі Мінмолодьспорту, 4-6 жовтня на Київщині проходить Всеукраїнський форум "Крим очима молоді".
На Київщині триває Всеукраїнський форум "Крим очима молоді"

ʺДля нас дуже важливий діалог молодих українців, в том числі українців з Криму, не зупинявся і продовжувався. Наше Міністерство стоїть на тому, що молодь – це наше сьогодення, а не тільки майбутнє. Я впевнений, що ми ще неодноразово зустрінемось у Криму, реалізовуватимемо різні молодіжні проекти. І ми всі розуміємо, що це майбутнє залежить від нашої нинішньої роботиʺ, - про це заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема говорив на урочистому відкритті Всеукраїнського форуму ʺКрим очима молодіʺ.

Участь у форумі беруть близько 140 молодих людей з усієї України, в тому числі – молодь, яка приїхала безпосередньо з Автономної Республіки Крим.

Організаторами форуму виступили Міністерство молоді та спорту, Меджліс Кримськотатарського народу, Всеукраїнський молодіжний центр.

Учасників форуму привітав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров: ʺНам важливо розуміти, що думає молодь про сьогоднішню долю Криму, але головне – нам важливо розуміти, що думають молоді люди про майбутнє нашої земліʺ.

Слова вітання і підтримки учасникам сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець.

Форум розпочався панельною дискусією ʺКрим учора та сьогодні: уроки для наступних поколіньʺ. В.о. ректора Таврійського національного університету Володимир Казарін розповів присутнім про можливості навчання для молоді Криму, які надає університет, що працює і навчає студентів в Києві.

Учасників форуму привітав режисер, сценарист і письменник Олег Сенцов, який закликав молодь Криму зберігати зв’язки із Україною.

Учасників панельної дискусії чекали безліч гострих запитань від учасників форуму щодо державної політики реінтеграції Криму і окупованої частини Донбасу, інформаційної політики у протидії інформаційній війні РФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");