Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині 3928 сімей закупили на зиму 3,9 млн кубів газу

За півтора місяця поки тривала акція “Твоя енергонезалежність” жителі Львівщини зарезервували на зиму 3,9 млн кубів. Тепер півроку вони можуть не хвилюватись, що вартість газу зростатиме, адже зробили запас на опалювальний період за вигідною ціною.

Найбільше ощадливих споживачів блакитного палива проживає у Львові, Червонограді та Пустомитах.

У середньому кожен учасник акції закупив по тисячі кубів. Хоча були серед споживачів рекордсмени, які замовили та оплатили всього 3 куба газу, і ті, хто зробив запас аж 15 тисяч кубів.

“Акція “Твоя енергонезалежність” проходить вже другий рік. Цього року учасниками акції стали 3928 сімей. Третина з них брала участь в минулорічній акції та оцінила усі переваги такого фіксування ціни на холодні місяці. Адже взимку ціна зростає через збільшення попиту на паливо, а влітку знижується. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу. Саме тому наша акція “Твоя енергонезалежність” набагато вигідніша від фіксованих річних тарифів, адже ми надали можливість нашим клієнтам економити саме тоді, коли це необхідно — під час опалювального сезону”, - розповів директор ТОВ “Львівгаз збут” Павло Майк.

Нагадаємо, акція «Твоя енергонезалежність» проходила у три етапи. Під час першого етапу з 15 по 31 серпня львів'яни мали можливість купити газ на опалювальний сезон по 4,49 грн за кубометр. З 1 по 15 вересня вартість резервного газу становила 4,99 грн. Під час третього етапу акції вартість кубометра газу становила 5,49 грн.

Найбільше споживачів газу приєдналось до акції під час другого етапу — 1883 домогосподарства. Тоді як зробити запас газу за найвигіднішою “першою” ціною встигли лише 1528 сімей. Під час останнього етапу акції “заморозити” ціну газу на опалювальний сезон вирішили 517 споживачів.

Кожен другий учасник акції здійснив покупку самостійно в Особистому кабінеті на 104.ua. А 47% споживачів звернулись за допомогою до наших менеджерів.

“Цього року ми врахували побажання учасників минулорічної акції та спростили умови. Тепер не потрібно подавати щомісяця заявку на використання акційного газу. Клієнти “Львівгаз збуту”, які взяли участь в акції “Твоя енергонезалежність” і передплатили замовлений обсяг газу, автоматично почали з 1 жовтня споживати свій газовий запас”, - пояснив Павло Майк.

Акційні куби газу можна використовувати до 31 березня 2021 року. Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 31 березня, учасники акції зможуть отримати газ на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання. Якщо ж споживач до 1 квітня не використає весь об’єм акційного газу, то “Львівгаз збут” поверне залишок коштів або зарахує їх на рахунок майбутніх платежів.

Слідкувати за використанням свого “газового запасу” можна в Особистому кабінеті на 104.ua. Також кількість спожитих кубів буде видно в квитанції, яку постачальник надсилатиме щомісяця. Важливий момент: поки акційний газ не буде використано, клієнт сплачуватиме лише один рахунок – за доставку газу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ