Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

На Львівщині 40% шахрайств здійснюють з території АТО, - міліція

У 2015 році у Львові та в області збільшилась кількість шахрайств. У 2014 році правоохоронці зафіксували 1180 таких фактів, у цьому році – 1850, повідомила прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Розкривати такі злочини досить складно – зловмисники постійно вигадують нові схеми, використовують комп’ютерне та електронне обладнання, часто використовують програмістів, психологів та спеціалістів у інших галузях. Натомість люди, котрі стають жертвами шахраїв, часто не хочуть допомагати правоохоронцям розкривати такі злочини – не звертаються з заявами, приховують важливі деталі. Це ж стосується і фірм та компаній, особливо банків, ошуканих зловмисниками, зауважили у міліції.

«Необхідно розуміти, що жертвою шахрая може стати будь-хто – від бабусі, котра віддала останні гроші за внука, котрий ніби то збив людину, до успішного банку, термінали якого регулярно «чистять» зловмисники. Ефективно боротись з шахрайствами можна лише у тісній співпраці правоохоронців з громадянами, в іншому випадку шанси подолати цей вид злочинності невисокі», - розповів начальник Управління карного розшуку ГУМВС України у Львівській області майор міліції Микола Гладюк.

 На сьогодні правоохоронці Львівщини розкрили 317 шахрайств, встановили особи більше 300 шахраїв. Варто зазначити, що майже усі вони мешканці Львівської області. Крім того, працівники міліції встановили, що 40 відсотків усіх шахрайств скоєних на Львівщині здійснені зловмисниками з території АТО, 30 відсотків – із місць позбавлення волі.

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ