Слухай онлайн
Cуспільство  |  Надзвичайні події

На Львівщині каратимуть водіїв за недотримання заборони перевезень

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом. Про це сьогодні, 20 березня, у межах брифінгу наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень, - інформує прес-службі ЛОДА.
Фото: Львівська ОДА

ʺВкотре наголошую на інформації, що на сьогодні будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та між обласних маршрутах забороненіʺ, - повідомив Тарас Грень.

ʺДопускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації установи підприємства, які забезпечують життєдіяльність області. Наголошую досідати, зупиняти маршрутні автобуси та пробувати потрапити в них є некоректнимʺ, - додає Тарас Грень.

ʺЩодо спеціальних регулярних перевезень, то тут мають бути договори між підприємствами та перевізником. Щоб уникнути непорозумінь - усе повинно бути документально підтверджено. Усі тимчасові схеми мають бути погоджені адміністрацією та Управлінням патрульної поліції. Нелегальних перевізників будемо контролювати. Спільно з адміністрацією будемо виїжджати і контролювати порушниківʺ , - повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху Патрульної поліції Василь Шавало.

За його словами, особи, які перевозитимуть, мають бути у масках, усі сидячі місця повинні бути заповнені, а стоячих місць не повинно бути.

ʺНа недобросовісних водіїв будемо складати адміністративні матеріали за Ст. 44 прим. 3, що передбачає суворі штрафні санкціїʺ, - додає він.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, кого на Львівщині вже оштрафували за порушення режиму карантину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");