Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині майже 90% дітей-сиріт охоплені сімейними формами виховання

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Львівської ОДА, у Львівській області в сімейних формах виховання перебуває 89,4% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що є вищим за середній показник по Україні.

Загалом в області проживає 483170 дітей, з них 2543 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 984 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис під час звіту про проведену роботу у 2015 році і перспективні плани на 2016 рік у понеділок, 18 січня.

"Сьогодні, на жаль, велика кількість дітей знаходиться в інтернатних закладах при живих батьках, а  діти все ж таки повинні виховуватися в сім’ї, -  розповів Володимир Лис. - Тому маємо активно спільно з соціальними службами, експертним середовищем, церквою працювати над розробленням заходів стратегії подолання соціального сирітства у Львівській області".

Окрім того, на Львівщині в єдиний електронний банк даних внесено інформацію про 984 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та про 2543 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. А також про 162 сім’ї, які є кандидатами в усиновлювачі.

Нагадаємо, протягом минулого року статус дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування надали 335 дітям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ