Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

На Львівщині офіційно працюють понад три сотні іноземців

Вливання іноземного капіталу спричинило збільшення числа жителів інших держав, які займаються трудовою діяльністю на підприємствах області. Про це повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.

Якщо у 2015 році обласний центр зайнятості видав (продовжив термін дії) 273 дозволи на працю іноземних громадян, у 2016 – 401, у 2017 – 548, у 2018 – 680, то у січні-липні поточного року право офіційно трудитися на теренах області надане 380 особам – жителям 46-ти країн світу».

За словами керівника обласної служби зайнятості, найбільше цьогоріч дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки, Республіки Польща, Таїланду, Азербайджанської Республіки. В основному вони працюють на виробництві (30%), у будівельній індустрії (25%), сільському господарстві (20%), сфері обслуговування та надання послуг (10%), торгівлі (10%) та інших сферах (5%).

Загалом станом на 01.08.2019 року на Львівщині 372 працедавці використовують працю іноземних громадян з таких країн як Польща, Турецька Республіка, Таїланд, Азербайджан, ФРН, Королівство Данія та ін. Здебільшого працівники з інших держав зайняті у сільському господарстві, торгівлі, сфері обслуговування, будівництві. Майже половина тих, хто отримав дозвіл на працю, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».

Нагадаємо, Львів посів друге місце у рейтингу інвестиційної прозорості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ