Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині підписали меморандум щодо реалізації інфраструктурних проектів

6 березня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю із АТ "Укртранснафта" у напрямку соціального розвитку Львівської області. Про це повідомляє прес-служба ЛОР.
На Львівщині підписали меморандум щодо реалізації інфраструктурних проектів

Меморандум підписали перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, заступник голови ОДА Роман Филипів та заступник генерального директора АТ "Укртранснафта" Ігор Піта.

Документ передбачає співпрацю щодо забезпечення розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області, в тому числі фінансування проектів з будівництва, реконструкції, ремонтів об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури  населених пунктів Львівської області на суму не менше 10 млн грн.

"На Львівщині добре налагоджена співпраця між владою та бізнесом, ми орієнтуємося на тих, хто є соціально відповідальним. Ті підприємці, які розуміють, що потрібно не лише заробляти гроші, а й допомагати  громадам області, розвивати різні інфраструктурні проекти в нашому регіоні, завжди будуть  надійними партнерами, а Львівська обласна рада буде їх підтримувати та допомагати в реалізації соціальних ініціатив", - зазначив Андрій Білоус.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ