Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині планують встановити 60 спортивних майданчиків

У 2015 році у селах Львівщини облаштували 20 дитячих ігрових майданчиків. На це були передбачені кошти в обласному бюджеті в сумі 500 тисяч гривень. Про це повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода під час звіту про проведену роботу у 2015 році і перспективні плани на 2016 рік у вівторок, 19 січня. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"Також у межах реалізації обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки" у співфінансуванні з місцевими бюджетами вдалося встановити ще 3 сучасні спортивні майданчики з синтетичним покриттям у містах Яворові, Бродах та Рудках, - зазначив Юрій Майборода. - Крім того, за кошти мікропроекту МОН України та місцевого бюджету облаштували спортивний майданчик в селі Київець, за рахунок сільського та районного бюджетів – у селі Держів Миколаївського району та завдяки спонсорам – у селі Солонка Пустомитівського району".

Також в області  встановили 11 дитячих ігрових майданчиків за рахунок державної субвенції.

Нагадаємо, що в обласному бюджеті на 2016 рік передбачена рекордна сума на облаштування сучасних спортивних майданчиків в розмірі 16 мільйонів гривень. За ці кошти заплановано встановити 20 спортивних майданчиків зі синтетичним покриттям розміром 42х22м, а також 40 – з тренажерним обладнанням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ