До співробітників податкової міліції Львівської області звернувся громадянин, який повідомив, що після вживання горілки, придбаної в одному з магазинів у Пустомитіському районі, його було госпіталізовано з діагнозом отруєння сурогатами алкоголю.
Під час огляду зазначеного громадянином магазину податкові міліціонери виявили та вилучили з реалізації 312 пляшок горілки „Слава”, ТМ „Володар”, з підробленими марками акцизного збору. Про це повідомив відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області.
За цим фактом порушено кримінальну справу.
Таким чином, податківці запобігли отруєнню понад трьох сотень громадян, яким міг би бути реалізований цей сурогат.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ