Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

На Львівщині провели в останню путь Василя Пилип`юка

Сьогодні, 20 листопада, на Личаківському цвинтарі поховали відомого львівського фотографа, заслуженого діяча мистецтв України Василя Пилип’юка. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Львівщина втратила велику людину, видатного митця. Але в Бога, мабуть, на нього свої плани. Він свій талант не загубив, не закопав, а розвинув до світових масштабів. Тому нам усім варто пишатися тим, що ми жили поруч з ним та могли насолоджуватись його творчістю», - зауважила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Віддати шану митцю, окрім родини, прийшли представники влади, колеги, друзі та шанувальники творчості.

«Василь Пилип`юк звершив усе те, що мав звершити. Його життя було цілісним, якісним, сповненим улюбленою працею та відповідальністю. Наша земля породила його вчасно. Він був світовою людиною, і всюди презентував свою націю гідно і повноцінно», - наголосив академік Академії мистецтв Любомир Медвідь.

Нагадаємо, Василь Пилип’юк, повертаючись автомобілем з Києва, зупинився неподалік Рівного та раптово втратив свідомість. Швидка допомога доставила його до реанімації. Діагноз – масивна розшаровуюча аневризма грудного відділу аорти. 

Василю Пилип’юку було 67 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ