Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині пройде XVIII Міжнародний економічний форум. Програма

1-2 листопада у Львові проходитиме XVIII Міжнародний економічний форум «Львівщина - хаб можливостей». Захід вкотре збере найвпливовіших людей зі сфери економіки, бізнесу, державного управління, а також міжнародних дипломатів та експертів.

Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу повідомив директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів, передає кореспондентка Гал-інфо.

Роман Филипів, директор департаменту економічної політики ЛОДА. Фото: Гал-інфо

"За останні роки ми зуміли переконати багатьох, що Львівська область є осередком і майданчиком для реалізації своїх бізнес-ідей та можливостей у економічному, соціальному та інших планах. Тому цьогорічний, 18-ий, економічний форум пройде під такою багатозначною назвою - «Львівщина - хаб можливостей»", - пояснив Роман Филипів.

Традиційно Львівський економічний форум триватиме два дні. Перший день пройде на Арені Львів - саме там відбуватимуться основні пленарні дискусії, зустрічі, виставки компаній тощо. 

"В межах форуму відбуватимуться події, які Львівська ОДА організовує спільно з Програмою розвитку ООН, а також нашими колегами із Донецької та Луганської областей. Одна з них - це виставка "Схід-Експо", де будуть представляти свої виробничі потужності промислові підприємства Донеччини та Луганщини. Таким чином, Львівщина стає платформою, де мають можливість представити себе інші регіони України", - додав керівник департаменту.

Роман Филипів, директор департаменту економічної політики ЛОДА. Фото: Гал-інфо

Роман Филипів також розповів про теми, що обговорюватимуть цьогоріч на пленарних дискусіях:

"Перша дискусія стосуватиметься тих економічних реформ, що відбуваються зараз в Україні, та їхнього впливу на промислову політику. Ми сподіваємось, що в ній візьмуть участь провідні українські та іноземні економісти, представники дипломатичного сектору та уряду країни. Там дізнаємось, як наші зарубіжні партнери розцінюють згадані реформи. Друга дискусія стосуватиметься монетарної політики, третя - експортних можливостей України і Львівщини, а четверта - інвесторів з високотехнологічним виробництвом". 

Впродовж другого дня пройде чимало тематичних заходів на різних міських локаціях. Події будуть пов'язані із агропромисловим розвитком, створенням промислових кластерів, реформування професійно-технічної освіти на засадах дуальності, міжнародним співробітництвом, розвитком туризму та паливно-енергетичного комплексу тощо.

"Сподіваємось, що 18-ий Міжнародний економічний форум у Львові відвідає понад 2500 учасників. Очікуємо на іноземних гостей з Канади, Сполучених Штатів, Італії, Польщі та країн Прибалтики", - підсумував Роман Филипів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");