Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині прийняли понад 500 тисяч переселенців

Ірина Верещук відзначила роботу Львівської ОВА у напрямі допомоги ВПО. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

З робочим візитом у Львівській області перебуває Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Мета візиту – визначити, як вимушені переселенці інтегрувалися на Львівщині.

«У Львівській області ми не ділимо жителів України на місцевих і ВПО. Є один український народ. Маємо працювати та допомагати одне одному на всіх рівнях, щоб вистояти і перемогти», - зазначив під час зустрічі з Віце-прем’єркою начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

В межах візиту Ірина Верещук відвідала кілька локацій, зокрема будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу на Стрийщині, де від початку повномасштабної війни прийняли вихованців та працівників Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко». У січні тут завершили капітальний ремонт.

Ірина Верещук відзначила цей результат як приклад чудової синергії та співпраці між обласною владою, благодійниками з України та з-за кордону, який вартий поширення й на інші області.

Віце-прем'єр-міністр України відзначила роботу Львівської ОВА від початку 24 лютого – організацію, систематизацію та відповідальні рішення щодо ВПО та релокованих підприємств, адже в області прийняли понад 500 тисяч людей, які втратили домівки й стали вимушеними переселенцями, та релокували 225 підприємств, які перевезли зі собою частину працівників, крім того, вони створили на Львівщині понад 4 тисячі робочих місць.

Ірина Верещук виокремила обласні програми із реновації житла для проживання ВПО та фінансової підтримки релокованих й місцевих підприємств. Останній пріоритет по-особливому важливий, оскільки потрібно, щоб економіка держави працювала.

Щоб проінспектувати, як адаптовуються на нових місцях ВПО, Ірина Верещук відвідала уже 17 областей України. Невдовзі найкращі практики почнуть запроваджувати на Всеукраїнському рівні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ