Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

На Львівщині стартував конкурс на здобуття літпремії ім. К. Мандрик-Куйбіди

На засіданні організаційної управи Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, яку призначають у галузі національного державотворення за найкращу поетичну збірку патріотичної тематики, було прийнято рішення офіційно оголосити прийом творів на 2020 рік. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Цьогоріч партнерами конкурсу є: Львівська облдержадміністрація, Львівська обласна рада та видавництво «Коло».

До розгляду прийматимуться збірки поезій українською мовою, що були опубліковані протягом останніх трьох років.

До розгляду не будуть допущені твори, що вже були відзначені іншими літературними преміями.

Творчі  доробки на здобуття Премії подають члени Національної спілки письменників України,  обласні організації національних творчих спілок, літературно-мистецькі об’єднання, товариства, фонди та громадські організації культурно-мистецького спрямування із зазначенням короткої характеристики твору та його автора, а також критичних рецензій, відгуків тощо про твір із поданням трьох примірників збірки поезій.

Голова журі, Заслужений діяч мистецтв України Олесь Дяк наголосив, що Конкурс має всеукраїнський статус, тож  здобувачі премій не обмежені проживанням на території Львівської області.

Присудження Премії передбачається не тільки трьом авторам-переможцям, а й кращому в номінації «Молода надія» з юної літературної когорти.

Вручення Премії та презентація четвертого тому Антології патріотичної поезії під назвою «Просвітлені голоси» відбуватиметься у Львові в останній тиждень  травня, про що буде повідомлено додатково.

Матеріали (збірки поезій) на здобуття Премії подаються претендентом або уповноваженою ним особою не пізніше 15 квітня поточного року у Львівську обласну організацію НСПУ за адресою: 79006, м. Львів-центр, вулиця Соломії Крушельницької, 17, або «Новою поштою», відділення № 14 з приміткою: «На конкурс патріотичної поезії».  Контактний телефон: 067-713-68-74.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ