Слухай онлайн
Спорт

На Львівщині стартував український етап дитячих гірськолижних змагань "Bukovytsia OPEN FIS"

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/6
Упродовж 28 - 29 січня на гірськолижному комплексі "Буковиця" відбуватиметься український етап "Bukovytsia OPEN FIS" – один з етапів міжнародних дитячих триетапних змагань з гірськолижного спорту "Karpatia OPEN".

Такі змагання відбуваються щорічно в Україні, Польщі і Словаччині. У них беруть участь спортсмени, віком від 12 до 16 років.

Український етап включений в календар світових змагань Міжнародної Лижної Федерації (FIS).

Привітав учасників з відкриттям голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

"Цьогоріч до нас завітали не лише спортсмени українських команд, але й представники Польщі, Словаччини, Білорусі, Литви та Нової Зеландії. Нам дуже приємно, що змагання такого рівня відбуваються у нас, на Львівщині. Адже для цього є всі умови. На схилах гірськолижного курорту «Буковиця», де упродовж двох днів змагатимуться учасники, є одні з найкращих снігових трас різного рівня складності. «Буковиця» - це і гарний приклад соціально відповідального бізнесу. Адже окрім послуг, які вони надають, також утримують та розвивають дитячу спортивну школу", - наголосив Максим Козицький.

Окрім того, очільник Львівщини побажав учасникам, аби кожен зумів продемонструвати свій найкращий результат, а також вдалих стартів на наступних етапах та подякував організаторам змагань. 

Нагадаємо, що заїзди відбуватимуться два дні в категорії «спеціальний слалом». 

Довідково.

Змагання були засновані 7 грудня 2018 року. Ініціаторами виступили Міжнародний Центр "Європейська інтеграція України", гірськолижний комплекс "Буковиця" і  громадська організація "Бориславська Сніжинка".

Змагання були відзначені на 2-му Східноєвропейському Форумі гостинності і курортології та отримали відзнаку "Кришталевий Лотос" за популяризацію туристичної і спортивної інфраструктури Карпат.

На "Bukovytsia OPEN" завітають гірськолижники з п’яти держав

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ