Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині триває будівництво малого групового будинку

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
На території Львівської області триває будівництво малого групового будинку, який буде першим будинком такого типу у Західному регіоні країни і першим в Україні державним МГБ. Про це повідомили 12 жовтня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Розташований заклад у селі Бірки Яворівського району. Там уже завершили першу чергу об'єкту та стартує реалізація другої. Тут будуть жити до десяти осіб, які мають особливі потреби, але можуть бути соціалізовані. За ними доглядатиме спеціальний персонал та вихователі. 

Зазначимо, що малий груповий будинок - заклад соціального захисту, що призначений для тривалого (стаціонарного) проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа в умовах, наближених до сімейних. 

Метою діяльності малого групового будинку є забезпечення умов проживання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа шляхом їх догляду та виховання в умовах, максимально наближених до сімейних, соціалізації та підготовки до самостійного життя, організації надання їм комплексу необхідних послуг, зокрема у громаді, сприяння поверненню дітей в біологічну сім’ю або влаштування в сімейні форми виховання. 

Малий груповий будинок на Яворівщині будують за кошти держави від 2018 року. Перший етап робіт коштував 5,8 мільйонів гривень.

Окрім того, завершилася тендерна процедура другої черги, переміг у торгах ТзОВ “Ідеалбуд”. Відтак, угоду підписали на 3,6 мільйона гривень.

Важливо, що понад 320 тисяч гривень вдалося зекономити за рахунок більшої кількості учасників тендеру.

Нагадаємо, що створення малих групових будинків сприятиме оптимізації мережі закладів, у яких надаються соціальні послуги, пришвидшенню реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей, забезпеченню максимальної доступності дітей до послуг у громаді, посиленню ролі та відповідальності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за становище дітей та сімей з дітьми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ