Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині триває навчальний курс для підприємців

В області триває навчальний курс "Школа експортера для початківців 2020". Зокрема, учасники, а це підприємці-початківці, вже освоїли перший навчальний модуль.Про це повідомили 26 жовтня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олена Ляхович, світлина ілюстративна

Про попередній відбір цільових ринків та їх маркетингове дослідження учасникам Школи розповіла кандидат економічних наук, доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, заступник завідувача з міжнародної співпраці Наталія Горбаль.

Загалом цьогоріч в межах «Школи експортера для початківців 2020» освоюють основи експортної діяльності 11 підприємців. Також учасники отримають практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Підприємці представляють найрізноманітніші галузі економіки: харчову, хімічну, металообробну, легку промисловість та ІТ-послуги.

«Навчальний курс «Школа експортера» був реалізований, як відгук на потреби підприємців, з якими ми зустрічались та спілкувались в межах різноманітних подій, заходів, консультування. Ми розуміли, що підприємці мають бажання розвивати свій бізнес, виходити на нові ринки, освоювати нові простори та ніші для своїх товарів і послуг. Проте, на старті їм бракувало знань, компетенцій, практичних порад. «Школа експортера» і покликана допомогти підприємцям-початківцям стартувати у напрямку експорту», - розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.  

Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на досвід компаній.

«Наша мета допомогти малому та середньому бізнесу зрозуміти з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон», - керівник Служби експортера Христина Каліш.

Навчальний курс передбачає 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

- Попередній відбір цільових ринків та їх маркетингове дослідження;

- Розроблення експортної стратегії експортера-початківця;

- Тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

- Митне оформлення експортних операцій та набуття статусу уповноваженого (схваленого) експортера;

- Умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

- Ціноутворення в експортній діяльності на умовах Інкотермс та фінансово-економічне обгрунтування ефективності експорту;

- Особливості оподаткування та валютне регулювання експорту. 

Нагадаємо, що це вже 3-тя Школа експортера в межах ініціативи Львівської ОДА спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціацією професійних митних посередників.

Додаткова інформація за тел.: (032)261-27-13, 261-26-65, e-mail: loda.export@gmail.com. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ