Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відкрили Молодіжну літню школу "Разом до успіху"

У Львові запрацювала Молодіжна літня школа "Разом до успіху", організована для активної молоді з різних областей України з числа внутрішньо переміщених осіб та лідерів громад.
Фото: МОМ/Роман Шаламов

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Привітала учасників Школи голова комісії освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради Іванна Герус.

"Я дуже вірю в такі Школи і закликаю молодь, якщо є можливість, брати участь у них. Це допомагає їм вчитися працювати разом, комунікувати, обмінюватися досвідами, знаходити нові знайомства та контакти, які в майбутньому можуть бути корисними. 

А головне – на таких заходах можна знайти однодумців, з якими можна втілити не один корисний проєкт.

Мене часто оточують молодші за мене активні люди. Це надихає, я багато чому можу у них повчитися, вони драйвери нашого майбутнього. Якщо моє покоління воює за нашу державу, то це покоління буде її відбудовувати. 

Варто використовувати всі можливості, які зараз є – вчитися, брати участь у міжнародних стажуваннях, вчити мови та розвиватися. Бо це корисно і стане в нагоді усім нам. Бажаю всім плідного навчання", - сказала Іванна Герус.

Під час чотириденного інтерактивного навчання учасники школи обговорюватимуть з експертами питання безпечної міграції, протидії торгівлі людьми, культурного розмаїття та толерантності, громадянської відповідальності, а також вдосконалюватимуть лідерські та комунікативні навички.

Планується, що після завершення школи її випускники за підтримки громадських організацій реалізують власні соціальні проєкти та заходи задля підвищення обізнаності молоді та інших груп населення із соціально важливих питань.

Молодіжна школа "Разом до успіху" в Львівській області організована Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в Україні у співпраці з Центром "Жіночі Перспективи" за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID - US Agency for International Development USAID Ukraine - USAID Україна та за сприяння Львівської обласної та міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ