Слухай онлайн
Культура

На Львівщині відкрили парк сучасної української скульптури

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/2
Від сьогодні, 15 вересня, поблизу села Стрілки Перемишлянського району на території готельно-відпочинкового комплексу ʺEdem Resort Medical & Spaʺ, запрацював унікальний парк сучасної скульптури. Про це повідомили 16 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛМР.

ʺPARK3020ʺ об’єднав роботи українських сучасних художників, зокрема Анни Звягінцевої, Антона Логова, Богдана Томашевського, Назара Білика, Олексія Золотарьова, Анни Надуди.

ʺ3020ʺ – це символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історіюʺ, - пояснили творці нової культурно-туристичної локації на Львівщині.

Парк сучасної скульптури відкрито у співпраці з Йоркширським скульптурним парком – інституцією, яка протягом 40 років презентує сучасне мистецтво у Великобританії. Завдяки YSP залучено міжнародних експертів для налагодження роботи парку на його початкових етапах.

Наталія Табака, керівник управління туризму й курортів ЛОДА, акцентувала на важливості ʺPARK3020ʺ як локації для українських та іноземних гостей регіону.

ʺЗа результатами опитувань у розрізі Львівської області близько 80% туристичних програм базуються на відвідуванні об’єктів культурної та архітектурної спадщини. З появою ʺPARK3020ʺ Львівщина отримала ще один важливий туристичний об’єкт – так званий туристичний магніт. Парки скульптур є у Великобританії, Норвегії,  Іспанії, Нідерландах. І це чудово, що подорож Львівщиною тепер ще більше можна наповнити культурним змістом та заохотити людей до мандрівокʺ, - сказала Наталія Табака.

Вхід до ʺPARK3020ʺ безкоштовний, але з обов’язковою попередньою реєстрацією за посиланням.

У майбутньому на базі парку сучасної української скульптури планують проведення лекторіїв, студій. Також ʺPARK3020ʺ обіцяє презентувати у себе сучасне мистецтво відомих художників зі всього світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ