Як повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, ДТП сталась 14 січня близько 17.35 на автодорозі "Київ-Чоп" неподалік села Старий Яричів Кам’янко-Бузького району.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля "Таврія", 51-річний мешканець міста Яворів, скоїв наїзд на пішохода, 61-річного мешканця одного з сіл Кам’янко-Бузького району, котрий внаслідок отриманих травм помер на місці події.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ