Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині встановили ліміти на використання природних ресурсів

12 березня під час чергової сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення, яким затверджено в новій редакції в "Порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення".

22.03.2018 року Верховною Радою України  внесено зміни до Закону України ʺПро природно-заповідний фонд Україниʺ, яким надано повноваження облдержадміністраціям в частині спеціального використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, передбачених статтею 9-1 (до 22.03.2018 такими повноваженнями були наділені територіальні органи Мінприроди).

У зв’язку з зазначеним вище, виникла необхідність внести зміни до рішення Львівської обласної ради від 03.07.2012 № 558 ʺПро затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значенняʺ, виклавши такий порядок з урахуванням наданих повноважень.

Порядок передбачає (і передбачав з 2012 року) встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення відповідно до ст. 9-1 Закону України ʺПро природно-заповідний фонд Україниʺ:

у природоохоронних цілях;
у науково-дослідних цілях;
в оздоровчих та інших рекреаційних цілях;
в освітньо-виховних цілях;
для потреб моніторингу навколишнього природного середовища;
на заготівлю деревини в порядку рубок формування та оздоровлення лісів, проведення інших рубок та робіт, не пов'язаних із веденням лісового господарства;
на заготівлю лікарських та інших цінних рослин, їх плодів, соків, деревної зелені, сіна;
на випасання худоби;
на рибальство;
на використання орних земель;
на інші види використання, які не суперечать цільовому призначенню і режиму територій та об'єктів ПЗФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ