Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині висадили найдовшу в Україні липову алею

У 2018 році на Львівщині здійснили 530 заході екологічної освіти, серед яких рекорд з висадки найдовшої в Україні липової алеї. Про це сьогодні, 28 січня, повідомив директор департаменту екології та природниї ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, що 14 квітня в області встановили новий рекорд України «Висадка найдовшої алеї лип» у категорії «Жива природа». Алею лип посадили біля дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква вздовж насаджень лісу Бутинського лісництва ДП «Жовківське лісове господарство» біля м. Великі Мости Сокальського району Львівської області.

«Ми прагнемо, що ті лісові площі, на яких були проведені рубки, заліснили. Окрім того, ми прагнемо створити лісозахисні смуги вздовж автомагістралей та залізничних колій, полів для того, щоб, у першу чергу, зменшити навантаження від викидів з рухомих джерел, зокрема автотранспорту, на навколишнє середовище», - Руслан Гречаник.

Протяжність липової алеї становить 5 км 750 метрів. Зараз це найдовша липова алея в Україні. Для висадки найдовшої липової алеї в Україні знадобилось понад 1150 саджанців дерев.

Окрім того, у межах заходів екологічної освіти організували ІV Міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія»; 8 екологічних конкурсів серед яких: «Перлина мого краю», «Природа не має кордонів», «Моя екологічна історія» та ін.

Також в області відбулись 142 екоуроки, 185 екскурсій, 47 майстер класів, 45 акцій, круглі столи, лекції та 3 флешмоби #ягодуюптахів, «Не рви первоцвіти», «Посади дерево перемоги».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ