Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині запрацювала ще одна «Територія безпеки» – у Стрию

фото -  пресслужба Нацполіції Львівської області
фото - пресслужба Нацполіції Львівської області
фото -  пресслужба Нацполіції Львівської області
фото - пресслужба Нацполіції Львівської області
фото -  пресслужба Нацполіції Львівської області
фото - пресслужба Нацполіції Львівської області
1/3
17 вересня у Стрию почали роботу «точки допомоги» для дітей, позначені спеціальним маркуванням - наліпкою біло-зеленого кольору з надписом «Територія безпеки. Тут тобі допоможуть!».

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі Нацполіції Львівської області.

Це спільний проєкт, який реалізує Головне управління Національної поліції у Львівській області спільно з Департаментом освіти та науки, Службою у  справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та громадською організацією «Включайся».

На відкритті пунктів  були присутні начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Ольга Ковальчук, ювенальні поліцейські Стрийського районного управління поліції,  представники Львівської обласної держадміністрації та територіальної громади, а також підприємств, які погодилися взяти участь у проєкті, та інші.

Метою проєкту «Територія безпеки» є надання допомоги дітям, які потрапили у складні життєві обставини – загубились, піддаються переслідуванню, стали жертвою булінгу чи домашнього насильства.

28 суб'єктів підприємницької діяльності у Стрию підписали Меморандум про співпрацю і погодилися облаштувати «точки допомоги». Відтак, такі пункти обладнані в аптеках, магазинах та кафе міста, що розташовані на маршрутах, якими діти користуються найчастіше - дороги до шкіл, освітніх закладів. Персонал закладів пройшов інструктаж та знає алгоритми дій для вирішення нетипових ситуацій, у які можуть потрапити маленькі мешканці.

Такі пункти позначені спеціальним логотипом, які означають, що дитина перебуватиме тут у безпеці, а до вирішення її проблеми будуть залучені поліцейські, медики та працівники соціальних служб.

Нагадаємо, що проєкт «Територія безпеки. Тут тобі допоможуть!» вже успішно реалізується у місті Жовква, яке стало першим містом України, де діти можуть звернутися до таких «точок допомоги».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ