Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині затримали членів сім`ї, яка займалася виготовленням та збутом наркотиків

На Самбірщині працівниками відділу БНОН була закрита „точка” з продажу наркотиків, - повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області.
Виготовляв та збував наркотики самбірчанин самотужки, у великих масштабах. Лише під час візиту правоохоронців в чоловіка в помешканні знайшли 13 півторалітрових пляшок готової до продажу ширки та 4 кг 184 г розфасованої макової соломки. При подальшому обшуку помешкання працівниками карного розшуку було виявлено і вилучено 14 патронів, калібру 5,6 мм та 7 банок пороху загальною вагою 1,4 кг. Затриманий вже був судимий за продаж наркотиків.
А от у селі неподалік Перемишлян на продажі наркотиків заробляла ціла сім’я з трьох чоловік. Жінка втягнула в злочинний бізнес чоловіка та сина. Брали по 80 гривень за склянку макової соломки. Всі троє були затримані під час контрольної закупки наркотиків працівниками відділу БНОН.
„ Макова соломка є одним з найрозповсюдженіших товарів на ринку наркотиків Львівщини. Серед тяжких наркотиків в області, особливо у Львові, популярний героїн, кокаїн, метадон та різноманітні амфетаміни”, - розповів начальник управління БНОН ГУ МВСУ у Львівській області Василь Дзвінник.
Загалом від початку цього року у Львівській області працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків було розкрито понад 80 злочинів. В результаті було вилучено більше ста кілограмів наркотичних речовин та закриті точки продажу наркотиків.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ