Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині знеструмлено 30 повітряних ліній електропередач

У зв’язку із несприятливими погодними умовами, на території Львівської області виникли пошкодження в електричних мережах. За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, станом на 07:00 год 8 липня, залишаються знеструмленими 30 повітряних ліній електропередач: 20 з яких - повністю, 10 - частково.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, станом на 07:00 год 8 липня, залишаються знеструмленими 30 повітряних ліній електропередач: 20 з яких - повністю, 10 - частково.

Зазначимо, що електропостачання відновлюють у 9 районах Львівщини: Жидачівському, Турківському, Стрийському, Перемишлянському, Дрогобицькому, Сколівському, Золочівському, Старосамбірському, Пустомитівському.

Пошкодження в електромережах усувають бригади ПрАТ "Львівобленерго".

У звязку із тим, що негода може призвести до пошкодження ліній електропередачі та обладнання, енергетики нагадують основні правила безпеки:

  • не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;  

  • організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ "Львівобленерго";

  • терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ