Слухай онлайн
Економіка

На на ремонт доріг Львівщини виділено понад 70 млн грн

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 196,3 млн грн. Із них - 77 млн грн спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Волинські Новини

Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації, окрім захищених та інших першочергових видатків, виділили кошти в межах реалізації обласних програм, зокрема: на виконання програми «Спортивний майданчик» - 3 млн грн, підтримку та розвиток агропромислового виробництва - 1 млн грн, охорону навколишнього природного середовища - 0,6 млн грн,  підтримку мистецьких шкіл - 0,5 млн грн та народних домів - 0,4 млн грн, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті - 0,3 млн гривень.

Крім того, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями-медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією - 1 млн грн, покращення медичної допомоги хворим з розсіяним склерозом хворим на Хворобу Паркінсона - 0,7 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...