Слухай онлайн
Cуспільство

На прохання ЛОДА Львівщину залишили у "червоній" зоні

У вівторок, 23 листопада, на позачерговому засіданні державна комісія ТЕБ і НС розглянула питання щодо послаблення карантинних обмежень. На прохання облдержадміністрації Львівщина надалі перебуватиме у "червоній" зоні.

Про це під час брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис, - передає Суспільне.

За словами Ореста Чемериса, наразі ситуація з коронавірусом на Львівщині є стабільною. Показник заповненості ліжкової мережі знизився до 49, 2%. Кількість госпіталізованих протягом тижня коливається від 160 до 175 людей щодня.

"Ті показники і тенденції є позитивні, але ситуація є достатньо хиткою. Тривожним є факт, що в нас залишаються заповненими реанімаційні відділення, крім цього багато людей перебувають на апаратах ШВЛ. Враховуючи те, що на Львівщині зафіксували мутований штам Дельта-плюс, ми не знаємо наскільки ситуація може розгорнутися в іншу сторону", - каже директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Зважаючи на це, представники Львівської облдержадміністрації звернулися до уряду з клопотанням залишити в області обмеження "червоної" зони.

"У вівторок було позачергове засідання державної комісії ТЕБ і НС, де розглядалось питання в тому числі щодо Львівської області. Хоча в нас відзначаються позитивні тенденції, які дозволяють нам виходити із "червоної" зони, за клопотанням Львівської ОДА вирішили поки утримувати на території "червоний" рівень до стабілізації ситуації", - зазначив Орест Чемерис.

Це рішення можуть переглянути під час наступного засідання державної комісії ТЕБ і НС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ