Слухай онлайн
Cуспільство

На Різдво у Львові відбудеться Фестиваль вертепів

Львів святкує новорічні та різдвяні свята. Насичену програму святкувань для мешканців та гостей міста готує ювілейний Різдвяний Ярмарок. 7-8 січня на площі біля Львівської Опери відбудеться Фестиваль вертепів, а ввечері тут будуть етновечірки просто неба з конкурсами та народними забавами. Родзинкою цьогорічних святкувань на Різдвяному Ярмарку стане хоровий флеш-моб «Львів колядує», повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На Різдво, 7 січня, на сцені Різдвяного Ярмарку на площі біля Оперного театру о 14:00 розпочнеться дводенний Фестиваль вертепів. У цей же день о 18:00 представники молодіжної організації «ПЛАСТ» проведуть традиційну різдвяну акцію «Пластова свічечка». А увечері, 7 та 8 січня, Різдвяний Ярмарок запросить усіх охочих на етновечірку просто неба з виступами музичних гуртів, різноманітними конкурсами та народними забавами.

У середу, 8 січня, продовжиться Фестиваль вертепів, а також на Різдвяний Ярмарок завітають учасники фестивалю «Спалах Різдвяної Звізди», які ходою пройдуть через центр міста.

Особливою подією святкової програми стане хоровий флеш-моб «Львів колядує». Різдвяний Ярмарок запрошує усіх охочих львів’ян та гостей міста разом, як одна велика і міцна родина, заколядувати та привітати місто та усю Україну з Різдвом Христовим. Ця творча акція відбудеться 8 січня о 17:00 год на сцені Різдвяного Ярмарку біля Оперного театру.

Слідкуйте за інформацією про події Різдвяного Ярмарку на офіційних сторінках у соціальних мережах «Facebook» та «Вконтакте»: www.facebook.com/yarmaroklviv, http://vk.com/lviv_yarmarky

Програма

7 січня 2014 року

Час

Подія

Учасники

14:00-18:00

Фестиваль вертепів (день перший)

Вертепи і творчі колективи Львова

18:00-19:00

Традиційна різдвяна акція

«Пластова свічечка»

Молодіжна організація «ПЛАСТ»

19:00-22:00

Етновечірка просто неба (концертна програма, конкурси, народні забави)

Ведучий – Міклош Баранов

 

8 січня 2014 року

Час

Подія

Учасники

14:00-18:00

Фестиваль вертепів (день другий)

Вертепи і творчі колективи Львова

14:15

Прибуття на Різдвяний Ярмарок

Ходи звіздарів

Учасники фестивалю «Спалах Різдвяної Звізди»

17:00

Хоровий флеш-моб «Львів колядує»

Хори, вертепи, творчі колективи, усі охочі мешканці та гості міста

19:00-22:00

Етно-вечірка просто неба (концертна програма, конкурси, народні забави)

Ведучий – Міклош Баранов

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ