Слухай онлайн
Cуспільство

На Великдень у Луцьку буде різноманітна культурна програма

Великдень потішить лучан та гостей міста різноманітною культурною програмою, фестивалем спорту та ярмаркою виробів народних промислів. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Великодній тиждень у Луцьку, як завжди, обіцяє бути багатим на різноманітні події.

В місті відбудеться традиційний Етнофестиваль “Великдень у Луцьку” та творчий проєкт “Великодня майстерня”. Також мистецькі акції, проєкти, фестивалі, концерти, майстер-класи, народознавчі та етнографічні години, заходи спортивного спрямування, великодні гаївки та конкурси, презентація-ярмарок виробів народних промислів, медової продукції та святкова торгівля.

В Палаці учнівської молоді онлайн-марафон “Великоднє яйце — неодмінний атрибут святкування Великодня”, а в закладах освіти — тематичні заняття та заходи, виставки, майстер-класи та години спілкування на тему великодніх звичаїв та традицій, флешмоби.

Також відбудеться міжнародний онлайн-марафон “Великодні історії”, благодійні акції для дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, а також просвітницькі та святкові заходи для соціально незахищених мешканців громади.

Детально в афіші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ