Слухай онлайн
Спорт

На Волині хочуть відновити спартакіади

Як розвивати фізичну культуру і спорт в області обговорювали під час робочої наради голови обласної ради Григорія Недопада з головами районних рад та районних державних адміністрацій з питань, а також за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Чуліпи. Про це повідомили 1 квітня у пресслужбі Волинської обласної ради.
Фото ілюстративне

За словами Григорія Недопада, в області необхідно відновлювати практику проведення спартакіад в області. Координатором цього напрямку голова визначив свого помічника на громадських засадах Богдана Гусака.

"До роботи долучиться Олімпійський комітет і нам потрібно починати цю роботу аби провести змагання від початкового до найвищого рівня і відібрати найкращих спортсменів, - наголосив Григорій Недопад. - Коли ви, як керівники районних адміністрацій і райрад будете приїжджати на чемпіонат району чи області й побачите очі дітей, які горять, ви відчуєте задоволення від тієї роботи яку ми зараз розпочинаємо".

Богдан Гусак зазначив, що пандемія коронавірусу внесла свої корективи в спортивне життя області.

"Коли ми проаналізували розвиток спорту в області, побачили, що фактично система перестала працювати. У кожному районі треба, щоб була контактна особа, яка б займалася розвитком спортивної галузі, - розповів Богдан Гусак. – Ми будемо працювати з громадами, залучимо управління освіти аби проводити змагання по школах. І якщо ми організуємо таку роботу, то буде результат".

Голова ГО "Відділення НОК України у Волинській області" Роман Карпюк зазначив, що до змагань потрібно залучити більше дітей, яких треба забрати їх від комп’ютерів та налаштувати на активне спортивне життя. Та, переконує, до відзначення досягнень юних спортсменів долучиться й Олімпійський комітет.

"Президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка зробив програму, щоб стимулювати нагородами учасників таких змагань, - зазначив Роман Карпюк. – Нам потрібно віднайти внутрішні резерви та знайти талановитих спортсменів".

На думку першого заступника голови обласної ради Юрія Поліщука, проведення змагань відбуватиметься у три етапи: перший – на рівні громад, другий – на рівні районів, а третій – обласний.

"Ми визначили коло осіб, які будуть відповідальні за проведення спортивних змагань. Тепер головам районних рад і адміністрацій потрібно аби проаналізували наявність фізкультурно-громадських організацій та визначили тих, хто буде відповідати за спорт на місцях. Коли буде чітке розуміння видів змагань та вимог, наші спеціалісти складуть графік їх проведення", - наголосив Юрій Поліщук.

В результаті спільної наради посадовці домовилися, що початку осені спланують проведення змагань в усіх громадах і районах, а на початку вересня хочуть провести в Луцьку змагання обласного рівня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ