Слухай онлайн
Економіка

На Волині відремонтують ділянку дороги Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ

У селищі Колки відремонтують ділянку дороги ʺЛуцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськʺ. Про це повідомили 29 квітня Гал-інфо у пресслужбі Волинської ОДА.
Фото: Гал-інфо

В області в рамках президентської програми ʺВелике будівництвоʺ продовжують відновлювати дорогу Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ (Р-14). Зокрема невдовзі розпочнеться відновлення дороги у селищі Колки, де пролягає автошлях, що сполучає обласний центр Волині з ПП ʺДольськʺ на українсько-білоруському кордоні.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, вже укладено договір на капітальний ремонт 3-кілометрової ділянки цієї дороги у селищі Колки.

Та окрім Колківського відрізка, у планах 2021-го року – ремонт ще двох відрізків та мосту.

Так, на сьогодні вже голошено тендери на реконструкцію і ремонт більше 14-ти км автошляху, та влаштування на ній комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (ʺЗважування у русіʺ).

А також триває виготовлення проєктно-кошторисної документації на відновлення ще понад 32-х км дороги Р-14 та мосту у селищі Колки.

Слід зауважити, що торік у рамках програми ʺВелике будівництвоʺ відремонтували майже 12 км автошляху !Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськʺ (Р-14) у Луцькому та Ківерцівському районах (за старим адміністративним поділом). Це ділянки дороги від м. Луцьк до с. Дачне та від м.Ківерці до с.Озеро.

До слова, Р-14 – одна з найдовших доріг державного значення в області, протяжністю 154,2 км, бере свій початок в Луцьку, і, пролягаючи територією Ківерцівського, Маневицького, Камінь-Каширського і Любешівського районів, з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску ʺДольськʺ на українсько-білоруському кордоні.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на волинські місцеві дороги Уряд додатково виділив понад 109 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ