Слухай онлайн
Cуспільство

На вулицях при в’їзді у Львів облаштували освітлення

У Львові продовжують реконструкцію освітлення при в’їздах у місто. Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, в департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради.
Фото прес-служба ЛМР

Львів продовжує оновлення та реконструкцію освітлення вулиць. Так, у 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їзді у місто, зокрема, на вул. Шевченка, вул. Кульпарківській, вул. Стрийській, вул. Городоцькій і вул. Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди у місто на вул. Липинського і Богдана Хмельницького. Про це на апаратній нараді повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«Цього року ми освітили в’їзди у місто. Так, ми встановили нові світильники, LED-лампи та оцинковані стовпи. Тепер освітлення виглядає зовсім по-іншому. Ми вже виконали освітлення вулиць Шевченка, Кульпарківська, Стрийська, Городоцька та Личаківська. Наразі усе освітлення там відповідає нормам», — зазначила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, у 2019 році передбачено в бюджеті розвитку 20,6 млн. грн. на реконструкцію зовнішнього освітлення, у тому числі освітлення на в’їздах в місто — 18,6 млн. грн.

«Питання освітлення — це питання безпеки. Це питання номер один. Я готовий, щоб ми призупинили інші роботи, але виконали цей об’єм робіт по вуличному освітленню. Що можна фізично зробити цього року — треба робити. Безпека людей — це питання номер один. Є пряма залежність, як змінюється криміногенна ситуація і освітлення», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер дав доручення відповідним службам напрацювати концепцію щодо вуличного освітлення в місті, а також запропонувати зміни в бюджеті для виконання необхідних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");