Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Нафтогаз: Картина боржників від тижня до тижня майже не змінюється.

Як повідомили в прес-службі НАК "Нафтогаз", заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ зменшилась на 20 млн грн (0,1%) та складає 21,0 млрд грн.

Станом на 6 вересня 2016 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 21,0 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 20 млн грн (0,1%).

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 84% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії — близько 10%, борг прямих промислових споживачів — близько 6%.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 11 млн грн (1,1%). Сумарна заборгованість Київенерго складає близько 979 млн грн. 

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 17,6 млрд грн, з них за 2016 р. — 2,4 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 32 млн грн (0,2%). 

Найбільша сумарна прострочена заборгованість за використаний газ в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Донецької (5,5 млрд грн), Дніпропетровської (4,1 млрд грн), Харківської (1,1 млрд грн), Луганської (1 млрд грн) областей та АРК Крим (0,9 млрд грн).

Найбільша прострочена заборгованість за використаний природний газ за 2016 р. в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Дніпропетровської (452 млн грн), Донецької (406 млн грн), Харківської (291 млн грн) областей та м. Києва (366 млн грн).

Середній поточний рівень розрахунків у 2016 р. за природний газ для виробництва теплової енергії складає 83%. Найнижчі показники за рівнем розрахунків у підприємств Донецької (40%) та Тернопільської (51%) областей. Найвищий рівень розрахунків по цій категорії споживачів досягнуто у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Закарпатської (100%), Рівненської (100%), Чернівецької (98%), Полтавської (96%), Чернігівської (94%), Волинської (93%) та Одеської (92%) областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ