Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Нацбанк перегляне критерії визначення системно важливих банків

Національний банк України змінить критерії визначення системно важливих банків на наступний рік. Про це пише Євроінтеграційний портал.

"Відповідне рішення пов’язане з необхідністю врахування міжнародної практики у визначенні критеріїв системної важливості, зокрема рекомендацій Європейського наглядового органу (EBA – European Banking Authority)", — повідомляє Євроінтеграційний портал,посилаючись на НБУ.

У Регуляторі зазначили, що оновлення методології оцінки системної важливості банків має завершитись впродовж березня-квітня цього року. Нові підходи точніше відображатимуть значимість фінустанов для ринку.

"Оновлені критерії, а також затверджений відповідно до них перелік системно важливих банків на 2020 рік буде оприлюднено на сайті Національного банку до 1 червня 2019 року", — йдеться у повідомленні.

В НБУ нагадали, що відповідно до чинних критеріїв з 2016 року системно важливими банками незмінно визначались Приватбанк, Укрексімбанк та Ощадбанк. У 2019 році вони так само мають статус системно важливих.

Перенесення термінів для визначення системно важливих банків закріплене постановою Правління Національного банку України №46 "Про внесення зміни до Положення про порядок визначення системно важливих банків", яка набула чинності 28 лютого 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ