Слухай онлайн
Історія

Оголошено дату і порядок денний десятого засідання Національної комісії з реабілітації

Український інститут національної пам’яті інформує, що 28 серпня о 15:00 у приміщенні Інституту (вулиця Липська, 16) відбудеться десяте засідання Національної комісії з реабілітації. Про це інформує прес-служба УІНП.
 Планується, що члени комісії розглянуть обґрунтовані пропозиції регіональних комісій з реабілітації щодо 109 осіб.

Порядок денний засідання Національної комісії з реабілітації:

1. Розгляд обґрунтованих пропозицій регіональних комісій з реабілітації щодо наступних осіб:
1 Драганова К.М.;
2 Козарика І.М.;
3 Мелещук Є.В.;
4 Кошелєвої К.О.;
5 Кузнєцової Н.А.;
6. Антошевського О.С.;
7 Остапченко В.П.;
8 Шевчука А.В.;
9 Власюк (Мартинчук) М.С.;
10 Дмитрук (Мартинчук) О.С.;
11 Новиченка О.М.;
12 Хованця Ю.І.;
13 Хованець (Шелест) А.О.;
14 Мелещука О.Д.;
15 Галілейської Г.М.;
16 Білоус (Бондарчук) Т.П.;
17 Яковійчука В.М.;
18 Сохацької (Непийводи) Г.М.;
19 Грека М.М.;
20 Скрипки (Миронюк) Н.І.;
21 Бужениці І.Ф.;
22 Крилової (Коляди) Л.А.;
23 Кузнєцової (Скопс) О.А.;
24 Овсянікова В.В.;
25 Вовк (Ковальчук) Н.П.;
26 Засєдка І.М.;
27 Калин (Ліщук) Л.І.;
28 Михайліва В.М.;
29 Мотрука М.М.;
30 Притули (Дутки) Л.Ф.;
31 Семка (Ганцюка) Я.М.;
32 Марченко З.Д.;
33 Ткачової М.Г.;
34 Яцюка В.С.;
35 Олійник Л.Ю.;
36 Гель О.Г.;
37 Кузіва П.Г.;
38 Кучер З.С.;
39 Вовка В.І.;
40 Цап’як М.О.;
41 Тучак В.І.;
42 Ковалика Т.С.;
43 Сорокіної Р.К.;
44 Гримайлової А.В.;
45 Духовного Б.А.;
46 Череватого М.І.;
47 Мацевич (Максимець) Я.В.;
48 Балук (Карабин) О.В.;
49 Юхман (Пришлюк) І.Й.;
50 Тороса В.В.;
51 Мельника Я.Г.;
52 Шараневич (Белиця) Л.С.;
53 Мазуркевич (Гуцул) Д.В.;
54 Ільківа М.В.;
55 Могильського Є.Л.;
56 Цюпи О.М.;
57 Паньківа В.М.
58 Стефанів Н.Ф.;
59 Рудник М.В.;
60 Дмитрука Ю.М.
61 Шворобея М.А.;
62 Шевчик (Мирончук) Н.С.;
63 Глущик (Мирончук) М.С.;
64 Романюк (Мирончук) Г.С.;
65 Кривого Д.П.;
66 Чубея В.І.;
67 Волей Н.Д.;
68 Полежаки М.К.;
69 Балашова М.А.;
70 Вакуленко М.І.;
71 Бондаренка Г.М. (Гриценка Ю.А.);
72 Дегтярьової К.С.;
73 Мархеля М.М.;
74 Крикуна І.Г.;
75 Антонова А.І. (Барцева В.К.);
76 Печеного О.А.;
77 Матвієвського К.Я.;
78 Шалди А.Ю.;
79 Іванова Г.Й.;
80 Калюжного Я.П.;
81 Шумилевича С.А.;
82 Сахновського Г.А.;
83 Мороза Г.Я.;
84 Кусмерж Л.Л.;
85 Коцюбинської (Баран) Н.М.;
86 Колодій (Барської) О.П.;
87 Бужениці (Гаіни) Г.І.;
88 Бідуліної А.В.;
89 Рогів Л.Д.;
90. Мельника М.В.;
91 Годованець Л.В.;
92 Дмитрука В.М.;
93 Трофимчук (Шворобей) М.А.;
94 Кривого Р.П.;
95 Палія В.М.;
96 Гуцуляка М.М.;
97 Токарюка В.О.;
98 Желана М.М.;
99 Фролової Л.Ф.;
100 Ілляшенка С.І.;
101 Бас Р.А.;
102 Вирвич В.К.;
103 Самохвала В.К.;
104 Шевчук (Баденчук) Н.С.;
105 Фурманюк О.В.;
106 Семенюка М.Ф.;
107 Гіля М.Д.;
108 Будяка І.С.;
109 Чорного В.Ф.

2. Різне.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ