Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Організації і заклади Львівщини отримали понад 290 млн грн власних надходжень

За 4 місяці року обласні заклади та організації отримали понад 290 млн грн власних доходів: 122 млн грн – від платних послуг, 168 млн грн – благодійних внесків, грантів та інших надходжень. Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОВА.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

«Доходи від надання платних послуг продовжують переважати в установах та організаціях фізичної культури та спорту – 93%, культури та мистецтва – 88%, закладах освіти – 60%. Благодійні внески та інші надходження отримують, в основному, установи соціального захисту – 95% і медичні заклади – 66% до обсягу власних доходів.

Загальний обсяг власних надходжень за січень – квітень 2024 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшився на 115 млн грн або 28%.

Майже вдвічі менше (146 млн грн) отримали заклади благодійних коштів. Зокрема, вдвічі зменшилася благодійна допомога у галузі охорони здоров’я – 109 млн грн, освіти – на 47% (43 млн грн), соціального захисту населення – 28% (14 млн гривень).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження від платних послуг зросли на 34% (31 млн грн), зокрема в закладах освіти та охорони здоров’я – на понад 30%, установах і організаціях культури, мистецтва, фізичного розвитку – понад 40%», - поінформували в профільному департаменті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ