Слухай онлайн
Cуспільство

Перелік приватних перевізників, які не вийшли на маршрути Львова

На маршрутах — більше 60% комунального громадського транспорту і 6% - приватного. Про це сьогодні, 22 березня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.

Станом на 10:00 22 березня, на маршрути виїхали 44 тролейбуси із 44, 55 трамваїв із 56 та 76 автобусів ЛК АТП № 1 зі 191. Тобто загалом — більше 60% комунального громадського транспорту. Натомість, приватні автотранспортні компанії забезпечили на дорогах лише 6% маршрутів.

Так, ТзОВ «Міра і К» випустило на маршрути 10 автобусів із 36. Натомість, інші приватні перевізники — 

  • ПАТ «Львівське АТП-14630» (0 із 46),
  • ТзОВ «Фіакр Львів» (0 із 42),
  • ТзОВ «Успіх БМ» (0 із 27) — не забезпечили жодної одиниці транспорту.

До слова, як зазначає заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк, увесь комунальний транспорт працює в штатному режимі, на 100% забезпечений дезінфікуючими засобами та засобами особистого захисту.

Також курсують приміські спецмаршрути. У вкладеннях — графік, складений Львівською обласною державною адміністрацією.

Фото ЛМР

Нагадаємо, як Гал-інфо стало відомо сьогодні, 20 березня під час чергового засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, приватники не виїжджають на маршрути Львова. Зокрема, перед початком розгляду питань порядку денного виконкому про поточний стан справ прозвітувала заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

У Львові приватні перевізники не виїхали на маршрути, - Маруняк

«Станом на ранок 20 березня комунальний транспорт Львова виїхав на лінію.  Проте є проблема з приватними перевізниками. Адже ті угоди, які укладені з АТП на перевезення, зараз практично не діють. Приватники не виїжджають на маршрути.

Загалом Окрім того, якщо ми говоримо про приватний транспорт, то на маршрутах є тільки 30% від загальної кількості. До прикладу, учора це взагалі було 10%. Тому надіятись можна тільки на комунальні транспорт, який зараз працює якісно добре», - повідомила Ірина Маруняк, передає Гал-інфо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");