Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Під час наради у Львові обговорили розвиток медсестринської справи

У департаменті охорони здоров’я відбулася робоча зустріч директора ДУ ʺЦентр розвитку медсестринства МОЗ Україниʺ Катерини Балабанової із сестрами медичними закладів охорони здоров’я Львівщини. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Фото: Львівська ОДА

Під час зустрічі було обговорено актуальність комунікації та об’єднання зусиль при виконанні обласних планів заходів, а також підвищення рівня інформування про публічні заходи служби.

ʺНаша сьогоднішня зустріч присвячена тому, що 2020 рік в Україні визначено роком медсестринства. Це дозволить вивести важливі питання, які стосуються медсестринства на новий рівень, обговорення їх правдиво і конструктивно. Розуміти важливість роботи медсестри та пріоритетність цієї професії має не лише лікар, але й керівництво закладуʺ, - зазначив Андрій Васько, т.в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Наталія Галапац, експерт ДОЗ ЛОДА з медсестринства, розповіла про розвиток та перспективи медсестринства Львівщини.

ʺВ закладах охорони здоров’я області  працює 21435 молодших спеціалістів з медичною освітою, з них 16514 сестри медичні. 8800 сестер медичних ЗОЗ області є членами ГО ʺЛьвівська обласна асоціація медичних сестерʺ. Це приємно, що 2020 рік оголошено роком медсестри та акушерки. ВООЗ вважає, що кампанія є особливо важливою, враховуючи, що медсестри та акушерки складають понад 50% медичної праці багатьох країнʺ.

Нова модель медсестринства в Україні як престиж та гідна вартість професії була представлена Катериною Балабановою. Вона наголосила на концепції розширення повноважень медичної сестри, введенні професійного стандарту, а також сертифікації медичних працівників. 

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, коронавірусу на Львівщині немає.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ