Слухай онлайн
Економіка

Підприємці Львівщини боротимуться з корупцією власноруч

Комісія Львівської обласної ради з питань розвитку підприємництва, торгівлі та регуляторної політики пропонуватиме під час наступного засідання сесії облради розглянути і ухвалити Програму розвитку підприємництва на Львівщині, одним із завдань якої є боротьба із корупцією. Про це „Гал-info” повідомив депутат Львівської обласної ради, член постійної комісії з питань розвитку підприємництва Ярослав Рущишин.
 
„У цій програмі ми пропонуватимемо принципово новий підхід до вирішення деяких проблем підприємництва. Програма була розроблена Комітетом підприємців Львівщини на основі соціологічного дослідження, під час якого було опитано 450 підприємців Львівської області. Однією із центральних проблем, які сьогодні стоять перед підприємцями, як показало соціологічне дослідження, є корупція. У Програмі розроблено низку механізмів та інструментів для боротьби з корупцією самими підприємцями”, – сказав Ярослав Рущишин.
За словами депутата облради, Програму фінансуватимуть самі підприємці, оскільки віддавати боротьбу з корупцією в руки корумпованої держави не можна.
„Ми інвестували достатньо коштів у розробку самої програми і не вимагаємо коштів від держави на її реалізацію”, – додав Рущишин.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ