Слухай онлайн
Cуспільство

Післядипломну освіту планують врегулювати окремим законом

У Держпідприємництві погодили законопроект, яким передбачаються відповідні зміни. Повідомила прес-служба Держпідприємництва України.

На сьогодні питання післядипломної освіти регулюється базовими Законами України «Про освіту» та «Про вищу освіту».

Міністерство освіти і науки на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки та Плану заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки розробило законопроект «Про післядипломну освіту».

На етапі погодження в процесі опрацювання документу в Держпідприємництві були висловленні певні зауваження до проекту закону.

Міносвіти були враховані зауваження Держпідприємництва. Зокрема, в Службі наголосили на важливості доповнити проект положеннями, які нормативно закріплять інститут неформальної післядипломної освіти на ринку освітніх послуг, а також на необхідності усунути дублювання повноважень ЦОВВ, які здійснюють контроль за діяльністю навчальних закладів післядипломної освіти.

Прийняття даного Закону дозволить забезпечити професійне удосконалення та розвиток особистості впродовж життя, а також задовольнити потреби суспільства і держави у кваліфікованих кадрах.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ