Пляжний гандбол: Україна посіла шосте місце на чемпіонаті Європи

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу посіла 6 місце на чемпіонаті Європи у Загребі. Гравець нашої команди Ігор Копишинський став найкращим снайпером всього турніру. На жіночому чемпіонаті Європи українки посіли 12-те місце.

Чоловіча збірна Олега Сича виграла перший груповий турнір, зокрема завдала поразки чемпіону світу Хорватії. На другому груповому етапі українці посіли друге місце і вийшли до чвертьфіналу, де в напруженій боротьбі зазнали поразки від збірної Росії 0:2 (18:26, 21:22).  Далі у втішному турнірі наша команда перемогла Норвегію 2:1 (14:15, 25:20, 8:4), а в матчі за 5-6 місця програла Швеції 1:2 (22:13, 20:22, 4:7). Гравець збірної України Ігор Копишинський, набравши 181 очко, став найкращим снайпером чемпіонату Європи, а Олександр Полторацький в списку бомбардирів посів 6 місце (130 очок).

Чемпіоном Європи стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам 2:0 (27:22, 28:26). Бронза у збірної Хорватії, що в матчі за третє місце розібралась з Угорщиною 2:0 (14:8, 24:23).

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу: Олександр Полторацький, Ігор Копишинський, Леонід Михайлютенко, Богдан Оліферчук, Віталій Горовий, Микола Кривошей, Денис Науменко, Юрій Шамрило, Микола Шніт, Ростислав Поліщук. Головний тренер – Олег Сич

Золото жіночого чемпіонату Європи завоювала збірна Норвегії. У фіналі норвежки переграли Польщу 2:0 (16:15, 19:16). В поєдинку за бронзу Іспанія подужала Данію 2:1 (15:10, 14:20, 5:2). Збірна України посіла 12 місце з 17 учасників. Команда Валентина Вакули була другою за підсумками першого групового турніру, але надалі – на другому груповому раунді та в турнірі за 9-12 місця програла 6 матчів поспіль. Найрезультативнішими у нашій збірній стали Ольга Лаюк (77очок/10 матчів), Валерия Кириллова (74) и Леся Смолинг (59).

Жіноча збірна України з пляжного гандболу: Валерія Кирилова, Катерина Чумак, Ольга Лаюк, Ірина Глібко, Альона Сорокіна, Юлія Андрійчук, Леся Смолінг, Валерія Зоря, Ірина Яблонська-Бобаль, Олександра Кребс. Головний тренер - Валентин Вакула, тренер – Майя Карбунар.