Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна на Донбасі

По усій Україні військкомати збирають резервістів

Як стало відомо Гал-інфо, на Львівщині резервісти, які були мобілізовані під час перших хвиль мобілізації, почали отримувати повістки з вимогою з’явитись на військові збори. Як повідомив у коментарі Гал-інфо керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (Львів) Олександр Поронюк, це відбувається не лише на Львівщині, але й по усій Україні.
Фото з dp.vgorode.ua.
 

За його словами, нині триває системна підготовка і перепідготовка кадрів Збройних сил України.

«Людей викликають на військові збори, щоб відновити їхні навички, щоб вони могли побачити своїх колег по службі та пройти злагодження військ», - сказав він.

Олександр Поронюк зазначив, що переважна кількість людей, яких викликають на військові збори, – це учасники бойових дій, але також на збори викликають і тих, хто на резервній службі ЗСУ.

Він наголосив, що у кожній військовій частині свій термін тривалості таких зборів. В одних це 12 днів, а у інших збори можуть тривати й місяць.

За словами Олександра Поронюка, проходження військових зборів не означає, що учасників одразу ж забиратимуть в АТО.

«Це лише підготовка резервістів та відточення їхніх бойових навичок. Звісно, якщо буде загострення, то на них будуть робити ставку. Ми ж надіємось на виконання міжнародних договорів та вирішення конфлікту політичним та дипломатичним шляхом. Такі військові збори необхідні, адже чим професійніша армія, тим легше домовлятися дипломатам», - зазначив Олександр Поронюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ