Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Попри заборону міської влади урочисте відкриття Галицького ринку таки відбулося

Попри заборону міської влади урочисте відкриття Галицького ринку відбулося, проте на території самого ринку, а не, як планувалося, на сцені при вході в ринок. Окрім того, заступник директора ОП „Галицький ринок” Юрій Путас зазначив, що урочисте відкриття – це лише формальність, оскільки ринок практично не припиняв своєї діяльності, а претензії міської ради про те, що відкриття ринку є неправомірним, оскільки поряд знаходиться аварійний будинок, – це проблема не ринку, а міської ради.
 „Щодо урочистого відкриття Галицького ринку, то, по-перше, він ніколи не був закритим, по-друге, наше підприємство регулярно перераховувало у міський бюджет ринковий збір, тому місто отримує  від того користь. Щодо мешканців, то всі  дуже чекали відкриття ринку. Тепер старша людина, яка не може далеко їздити і ходити за петрушкою чи морквою, може прийти на базар і купити все, що їй потрібно. Лише влада нам заважала і  не давала працювати, створюючи  штучні інтриги, забуваючи про те, що ринкові збори, які ми справно платимо, йдуть в місцевий бюджет і з них виплачується їм зарплата. Окрім того, це історія – на цьому місці ринок існує з 1800 року. Тобто це не є якась новобудова, він завжди існував, просто не діяв деякий час. Ми надалі будемо працювати з владою і доводитимо, що ми хочемо зробити місту тільки хороше. Ми не намагаємось зробити нічого поганого для людей”, – зазначив заступник директора ОП „Галицький ринок” Юрій Путас.
На оновленому ринку створено близько 300 робочих місць, де може працювати до 1000 осіб. На ринку 70% продукції  реалізовуватимуть селяни, а 20% – підприємці. Зараз на ринку збудовано нові прилавки, є гаряча, холодна вода, дотримано санітарних норм.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...