Слухай онлайн
Cуспільство

Посадовців "Галсільліс" притягнули до відповідальності

За результатами перевірки Миколаївське ДЛГП «Галсільліс» Інспекцією нараховано збитків на суму 943 246 гривень. Про це повідомили 26 березня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Працівниками Інспекції проведено планову перевірку за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Миколаївським ДЛГП "Галсільліс". 

Під час проведення перевірки державними інспекторами за виявлені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності посадових осіб підприємства за статтею 64 (Порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини, заготівлі живиці) та статтею 67 (Здійснення лісових користувань не у відповідності з метою або вимогами, передбаченими в лісорубному квитку (ордері) або лісовому квитку) Кодексу України про адміністративні правопорушення та видано припис, обов’язковий до виконання.

Крім цього, за незаконне будівництво лісових шляхів у 2019 та 2020 роках, незаконний ремонт лісових шляхів у 2019 році та незаконну зрізку поодиноких дерев порід дуб, липа, береза, граб, вільха, черешня, осика та клен Інспекцією нараховано збитки, завдані державі на загальну суму 943 246 грн, підприємству буде пред’явлена претензія про їх добровільне відшкодування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ