Слухай онлайн
Cуспільство

Правила особистої безпеки під час святкування Водохреща

Рятувальники закликають дотримуватися правил особистої безпеки під час святкування Водохрестя, - інформують у прес-службі ДСНС України у Львівській області
Правила особистої безпеки під час святкування Водохреща

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає громадян для їх ж власної безпеки, здійснювати купання лише у визначених місцевою владою місцях, де будуть розміщені пункти чергування рятувальників, Львівської обласної центральної водолазно-рятувальної служби та медиків.

  1. Перед купанням бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді незагартованих людей може спричинити до загального переохолодження організму та "холодового" шоку.
  2. Рекомендуємо усім, хто планує омиватися в холодній воді, перед зануренням в ополонку розігрівати тіло, занурюватися лише по шию, не замочуючи голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. 
  3. Перебувати в ополонці можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо.
  4. Якщо з вами дитина, то уважно слідкуйте за нею під час занурення в ополонку.
  5. При виході з води не слід триматися безпосередньо за металеві поручні, можна використовувати сухий рушник.
  6. Після виходу з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю. 
  7. Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично заборонено"

Організатори святкових заходів і власники водних об’єктів несуть всю відповідальність за безпеку учасників та забезпечують роботу рятувальних постів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ